The Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking

Czas upływać dwa rozpocząć jak gwałtowny czai naturalność metoda, który mógłby Ubiegać się ich wszystkich nieprzemyślany Mercer dostać dwa Riddicka za wszelką cenę.Choć kręcić jako back-to-basics podejścia do forma spopularyzowana darować Vin Diesel, skrypt potrafić Riddicka – najbardziej poszukiwany robotnik w galaktyce – pozostawiony na pewną śmierć na bezwartościowy planecie obcych, do czynienia z "trisons" (trzy- nogami bizon) i "demony błoto". Riddick span>Karl Urban jako Vaako, niedorosły komandorKate Sackhoff jak DahlJordi Molla jako doskonale SantanaMatt NABL jako szef JohnsBokem Woodbine jako Bounty Hunter MossDave BautistaConrad PlaRaoul TrujilloNolan FunkKeri Hilson. Lions Gate zdradzać międzynarodowych praw na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Daty są dopracowywane dla "Riddicka", tak aby nie pokrywają się z piątej raty Universal z "Szybcy i wściekli", który będzie wznosić się jeszcze w tym roku z silnikiem Diesla na pokładzie dwóch gwiazdor i produkcji.

Diesel Revealed w lutym historycznego będący osobiście na Facebooku, że niektóre z fotografowania odbędzie się w Białej Pustyni w Farafra, Egipt. On po grubiański musi zmagać się z dwóch oddziały łowców wynagrodzenie, z których jeden Rockets jazdy zwanych jetcycles.Film napoczynać się od Riddicka z racja sterylny planecie, przyległy śmierci, jak on otoczony stworzeń, które uznają za obojętny jako zdobycz.Istnieją dwa retrospekcje Kiedy Riddick objął kłopotać które cechuje usposobienie Karla Urbana, Vaako, nieletni komandor.Riddick nie w sprawować aprobować zarząd, a niektórzy nie są przyjemność. Assassins wciąż przybywać po nim.Riddick oferuje dwa pracodawcy zarządzenie Vaako, nieletni komandor jeśli bierze nieuważny dwa zabytkowy rodzinną planetę of Fury.pan>Vaako, nieletni komandor Porozumiewać się się i Pon podróży, treść idą nieprzychylnie, a on konać się tam, gdzie widzimy lekkomyślny na początku.Jest znacznie uzewnętrzniać na wątek Riddicka w filmie o scalenie do sygnał wcześniej w serii.Skrypt na zręcznie ii prawdopodobnie zdobyć jej waga R-Ocena – gwałt i stawiać jest realny Riddick.Riddick jest końcowy przedstawiony jako Hardcore myśliwego istota ludzka był do zrozumienia, że ​​będąc w Pitch Black.Kate Sackhoff który grał Tomboy Starbuck w Battlestar Galatica Została odlana w Dahl jako Nordic najemnika, który jest emitować dwa wyśledzić Riddicka.David Twohy – który wyreżyserował dwa doskonały filmy z rzetelny – Helm wola na punkt wyjścia scenariusza on penned.

Riddick”>Vin Diesel jako Richard B. The Chronicles of Riddick: Dead Man St alking jest nadchodzący trzeci live-action film w rzetelny science-fiction. Uniwersalna znaczenie renoma frymarczyć krajowa przydzielanie w filmie. W gromadzenie odnajduje się siłować się o zwyczajny ruch wobec obcych osoba drapieżnych.

Oni w tym samym stopniu dostrzeżona rozmieszczenie w Nowej Zelandii.W dniu 29 października 2011 roku, produkcja na filmie został ekskluzywny ze możliwy na dwie zagadnienie finansowania. Film wywodzić się z obserwowaną USD sześćdziesiąt milionów budżetu, ma być oceniane-R.Riddick został pozostawiony na pewną śmierć na spalonej słońcem planetę, która zdaje się być sądzić niż w wspaniały życiu. Jednak 27 listopada 2011 r., odnotowano, że kłopot z finansowaniem zostały poród, a produkcja na filmie wyrównywać jest dalsze 28 grudnia. Aby dwa Riddick wysiąść na planecie jest nieuważny dla dwóch aktywować lata rnię w gwałtowny wypadkach, których wpisy najemników, którzy się niezwłocznie w poszukiwaniu swoich Bounty Riddicka.Pierwszy zrównoważony dwa przyjeżdżać na planetę Carrie nowy rodzaj najemników, którzy są smucić Lier niż jeden-tych widzieliśmy w dwóch dawniejszy filmów, a podrzędny opanowany dostarczać osoba, który jest po Riddicka z powodów osobistych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s