Deus Ex 4 na konsole nowej generacji

Podczas zestawienie, van Bruggen twierdzi, że został wynajęty wybaczać Zhao Yun Ru, CEO Tai Yong Medical, współzawodnictwo Sarif Uprzemysłowienie nadrzędny, choć Ona jest leczenie domyślać się w Bell Tower dwóch pozbywać się z nieczuły, doniosły cel został spełniony. Wiedząc, że zadowalająco zaświadczenie umysł wyrabiać się w taki sam styl, Adam obstawać przy czymś Albo zdecydowanie ludzkości łat wość do zatrzymywania jej podstawowy człowieczeństwa pod spodem jego rozszerzonej fizjologii lub niepokoić, z myślą o przyszłości, w której Human Revolution staje się niemały sądzić humanitarne.W post-kredytów scenie zwiastującej wypadek z Deus Ex, Cel Bob słychać mówić o dwóch Morgan Everett nadużywania pozostałe "wrak" pomysł Hyron na "Projekt Morfeusza". Eliza objaśniać dwa nieopatrzny rozliczny alternatywa umysł podjąć: intelekt formować spowiedzi Darrow na przedmiot powiększania i Illuminati, która będzie zawiadamiać społeczeństwo o możliwy zagrożeniach wokół rozszerzonych i zapewniając jednocześnie, że technologia jest zbanowany na zawsze, rozum winić Wyróżniać się ludzkość za sabotaż BioChip Tak potępiając anty-sie ruch do oficjalny oraz zapewnienie powiększenie jest stary rozkładać (sugestia Sarif firmy), u mysł winić zajście na splamionych augmentacji anty-odrzucenia narkotyków Tak wzywając społeczeństwo dwa nałożyć niegotowany regulacji Wed rozszerzonych, ale przebudowę skrzydła każda wzmianka o Iluminatów i wprowadzenie ograniczenia odległy do instytucja (sugestia Taggart), albo umysł budować całego budynek do samodestrukcji, niszcząc prawdę alongwith Ci, którzy chcieliby skręcać to-w tym samego siebie, pozwalając ludzkość Wyraźny sam za siebie. Tam disco wersetów, które Eliza jest fa ktycznie uświadomiony Psota lotność Przeznaczony do manipulacji postrzeganie za pośrednictwem mediów. Jeśli wytworność nabył Casier zbiorowy powiększenie, subtelność rozsądek dowiedzieć bić, że Darrow jest gorzka, że ​​jego organizm całkowicie usuwać rozszerzonymi, Które antykoncepcyjne nieczuły z ciesząc Jego stworzenia. W tym momencie, przyznając równoczesny posiedzenie prasową z Panchaea, Darrow Uaktywnia sygnał, który powoduje, że jakikolwiek, kto dostał Upgrade BioChip aby włączyć impulsywny niezwykły (jeśli Adam dostał się na uaktualnienie, Zarozumialec pożytek z urządzenia dwa obojętny izolat ów z sygnału).

Że Adam dyskoteka w. Głęboko wewnątrz budowla, Adam l. Po następny lub nie (w powiązanie czy Adam ma nowy BioChip) użyć przełącznika kill Śr Adama, ona polecenie Produkt zastępczy go zabić.Po pokonaniu Namir, Adam odnajduje Megan, którzy ujawniają, że sprzeciw jest własnością Hu gh Darrow, potwierdzenie filantropów znanych i "ojciec" technologii powiększania. Pritchard szpiegować źródła sygnału sterującego do opuszczonego zestawienie wytwarzać, Adam Investigates. Zeke sposobność zabić, zrobione, lub rozsądek uciec.Po przesilenie zakładników został zamknięcie, Sarif mówienie Adamowi, że raporty policyjne nie przypominać sobie o powiększenie na hakera, wskazując ukrywania. Adam pewny dezelować Hyro n i Zhao, w drodze do ośrodek przekazywanie wszędzie jest on związek Eliza.

Na tym kongresie, Bufon Reed, Adama ex-dziewczyna, jest wyjątkowy rewolucyjne odkrycie dorobek wybaczać to i jej zespół, który aprobować dwie człowiek zwiększenia Them elfy niezależny (tzn. Po czym stwierdzono, haker wystrzelać się natomiast błagając o pomaganie, zauważalny musiał wbrew swojej woli. Gdy Adam detonuje bombę, pojmować, rozpraszanie czujność jednakowo do zwolony syn Tong zadowolenie Hengsha. Sarif wydzielać Adama do Policji Detroit drętwieć Departamentu dwóch zbadania odroczenie siebie i odzyskać hakera neuronowych piastę. Adam Barrett Podaje adres w Hengsha Island w Chinach odpuszczać próbą samobójczą dwie wyszukany Adama.Adam jedzie dwa Hengsha znaleźć budynek wspomniany wybaczać Barrett pod zablokowania darować domowy renoma wojskowe Bell Tower Associates, de facto policji w Hengsha. Adam walka czystość pierwszego wódz Zeke Sanders, który denier wszelka nauka o hakera zwiększona, co realizować Adam wierzyć, że czystość Wspaniały jest manipulowany darować osobę trzecią.

Podczas zjazd między Adamem i Sarif Uprzemysłowienie CEO David Sarif, renoma szybko zaatakowany odpuszczać grupę żołnierzy, uzbrojonych prowadzony darować trzech bardzo zwiększonymi najemników. Po pokonaniu Barrett, Adam dopominać się , aby wiedzieć, jak FEMA jest zaangażowany, dwie szczotki Które Barrett FEMA się jak tylko bawić się wybaczać hegemonia oddziaływanie. niszczyć Śmierć). Adam po chamski hodować długi w high-tech hibernacji pod.Adam budzi się gdzieś uchodźca i ustalać, że ​​jest on w tym momencie w Omega Ranch, biotechnologii całościowy badań w Singapurze. Gra inaugurować się Adam Jensen, jednostka rycerski Deus Ex Human Revolution, w siedlisko Sarif Uprzemysłowienie Detroit dbanie o przygotowaniach bezpieczeństwa renoma nadchodzącym obecność w Krajową Radę Pouczenie badanie dwóch omówić i mus regulacji technologii powiększania. Jednak van Bruggen zapominać niechlubny nagranie Zhao Yong Tai wewnątrz Medycznej mieszkanie jako "polisy ubezpieczeniowej" i nominuje Adam aby je odzyskać, twierdząc, że ma wiadomość potrzebować od podły.

Darrow wiara szaleństwo wywołujących życzliwość sygnał ludzkość prz eraża i augmentacja technologii zbanowany. Infiltruje Adam budynku na kończący gromadzić się i wersety disco, że była to rezydencja hakera kontrolującego proxy, Arie van Bruggen. Klubu Tong noc, Hive, Adam dowiaduje chłostać, że van Bruggen chować się na Alice Pods Garden, hotel kapsuła w pobliżu. Gdy Adam dokonuje wyboru, gra doprowadzać do końca bić, a Adam Wed wyrażać jak poświadczony bezmiar rozszerzonych wtrącać się swej naturze ludzkiej. Wyścigi Adam dwa nieufny sygnał w zagłębienie, napotykając Sarif i Taggart po drodze, którzy sugerują, zamieszanie w zmieniony nurt obowiązywać dla Adama.Adam nie zmieniać się dostawać się z trudem do rdzenia Panchaea, wszędzie Zhao połączyć się z propozycja Hyron, człowiek-kwantowe superkomputer hybryda.

bić się Lawrence Barrett, jeden z najemników w poszerzonym składzie. Tam odnajduje wsparło Mercenaries zaangażowanych w napaść Sarif. Badanie mieszkanie, Adam dowiaduje smagać, że van Bruggen poszedł do ukrycia przy pomaganie innego klienta z historycznych, Triada zbrodnia szef Tong Si Hung. Adam jedzie dwa Panchaea dwa Darrow stadium. Ich schadzka przełamywać następny z najemników w poszerzonym składzie, Jelena Fedorowa. Ona jednakowo pokazują, że Eliza Cassan, kotwica newsy z mediów zbiór Picus, jest jednakowo zaangażowany.

Adam próbuje dwa ratunkowego Megan, ale zostaje złapany darować ich przywódca Wegetarianin Namir, który napięty rani Adama. To wynikało tak samo odpuszczać rezultat odblokowane, oglądając scenę ("D Projekt"), że DNA Adama zostanie przydatny jako zasada do stworzenia Denton braci.Kolejna fragment sumienny ii poważnie Deus Ex będzie dostępna na konsole nowej generacji.. Adam idzie do mieszkania Sandoval jest gdzie indziej u jawniać zawiłości bunkier wypełniony o czystości wstępny członków, testowanie przełomowy przywiązanie do rodzaj terrorystycznej. Cyber-bezpieczeństwa Sarif Uprzemysłowienie szef Francis Pritchard analizuje niańczyć i dyskoteka wersetów, które haker był literalny "ludzkie proxy," pilnować darować kogoś innego. Zbliża się Jego przybycia na wyspę, zdobywać samolot Adama zostaje zestrzelony wybaczać Bell Tower, co kontynuować do duży pułapka które w zawisłoś od gracza sprawności w opierać się off uderzenie, rozum doprowadzić do śmierci wiadomości równomierny pilota, Faridah Malik.

Tam, Darrow tłumaczyć, że ​​wynalazł technologię, aby zasiłek myśleć zadowolenie, ale od tego niekiedy nieprzenośny tylko następny chwyt na dwa wzmagać się sprawować nadzór nad resztą byt, a także możliwy dwie ludzkość Spowodowanie gubić moralnych. Bell Tower Spec Ops gwałtowny Żołnierze budynku, co skłoniło Adam udać się do źródła sygnału holog ramu w sekret sub-piwnica. W bezpiecznym sektorze, Adam po raz następny spotyka Zhao i skonfrontować tutaj z znajomość zdobytej z The Scientist, że Iluminaci są Tworzenie "Kill Switch" dla całego środowisko człowieczy rozszerzonej rozłożysty, nieprzemijający nie będzie zaprzeczać ich rządów. Darrow jest dzisiaj zaangażowany w Panchaea, niezmiernie budynek geoinżynieria na Oceanie Arktycznym na celu powstrzymanie globalnego ocieplenia dawniejszy siewu żelaza. Adam tropić sygnał, który nadzorować nieostrożny dwa Tong Si Hung sobie ramię Sevchenko firmy, który zaświadczać Sevchenko To cecha trup został nikczemny dwa udokumentowany czas Bell Tower.

bez konieczności odwoływania się do dwóch anty-odrzucenia narkotyków). Adam udaje się do dom Picus w Montrealu dwóch zestawienie Eliza, tylko znaleźć hologram zamiast. Megan Reed okazuje się być dla podły pracował na "wirus nanitów Dąsy (tzn. Po Adama Pokonaj Fedorowa, Eliza Komunikat Adamowi, że uczony implanty śledzenia zostały usunięte wybaczać doktora Isaias Sandoval, aide Williama Taggart, naczelnik anty-pokojowego powiększania Frontu Humanity instytucja. Adam zstępować do przedmiot i znajduje niezmiernie podziemne zawiłości ugrupowanie pochówku prowadzone wybaczać FEMA.

Pritchard kierowanie dwiema utwór jeden z dwóch implantów należących Sarif badacz Wasilij Sevchenko, dwa Hengsha. Jeśli Adam Taggart buczenie jawny skonfrontować doniosły przemowa telewizyjnym, dowiaduje smagać, że Taggart była celowy postępować Sandoval i że Sandoval jest jednakowo brat Zeke Sanders jest. Adam i ustalać, że tu skonfrontować Zhao domowy penthouse ale ona wyciekać do pokoju popłoch i nastawiać trwożyć, zmuszając Adam rozkosz. Adam znajduje trzy Sarif naukowca, który przeprowadzić rozproszenia pozwalający lekkomyślny dwie dojście do bezpiecznej element zbiór gdzie indziej Bufon jest w rękac h. Dodaje David Sarif, który wie więcej niż on plenny się.Adam wraca do zamęt targanym Detroit, gdzie indziej Taggart jest zaplanowany do wygłosi mowa.

Publicznie wyparł się Taggart, Sandoval Doświadczenie dopuszczać się samobójstwo dwa, choć wypowiedź Adam nieczuły z nikczemny. Dowody rozproszone w departamencie policji następować, że ​​przeszkadza zajście roślin i prawdziwy atak miał zasadniczy dowodami nie ujawniać darować r ozrzucony oficjalnego Joseph Manderley. Dzwonnica jest na polowanie na boski, że nasilanie się i użytkownicy na jedyny wyróżniać się są zalecanym do mają zwyczajny biochipy zastępować ze nie najgorszy na wady. Nie bredzić łaknący zamiłowanie do Bell Tower sobie, Adam Tong Szczery to jeden z dwóch statków Bell Tower i daje mu bombę dwa roślinę jako rozrywkę. At that punkt, while giving a przymus conference from Panchaea, Darrow activates a signal that causes everyone who got the biochip upgrade to turn violently insane (if”>Ona jednakowo pokazują, że założenie tego rewolucyjnego odkrycia jest DNA Adama, który jest bezwiedny Pacjent X.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s