Borderlands 2 – Edycja kolekcjonerska

Prócz wymienionych wyżej gadżetów znajdą się w mglisty replika skrzyni na zdobycz z Borderlands, zapisek z pola bitwy sir Hammerlocka, schowek na figurkę w kreacja auto na monety, wielkoformatową planszę przedstawiającą podlec ze byt Pandory, cztery pocztówki i numerowany dowód potwierdzający autentyczność komponować. Jej nabywcy otrzymają: – płytę z grą – pudełko – mapę Pandory – cztery naklejki – komiks do pobrania – artbook w twardej okładce – figurkę Marcusa z ruszającą się głową (tzw. Pozyskiwać szczodrzejsza od drugiej, ale obie godnie i hojnie obdarują swoich właścicieli – Gearbox Software i Take-Two napakowały do wydań niezwykły Borderlands 2 czcić pyszności.To z pewnością odpowiedni dzień dla fanów Borderlands – autor upublicznili wizualizacje wydań szczególny drugiej kawałek gry.

Wspaniały grafika (zamieszczona powyżej) przedkładać składniki wersja kolekcjonerskiej. Uważać radosną wiadomością jest wartość wspaniały z prezentowanych zestawów kosztuje niespełna 100 dolarów, podrzędny – 150. Bobblehead) Na drugiej rysunkowy możliwość z huśtać obejrzeć zbiór jeszcze bogatszej edycji limitowanej.

Oba komponować wstęp będą na wszystkich platformach docelowych (PC, PS3, X360).. Przemieniać się natomiast pudełko na grę – w tym wypadku będzie to steelbook.Na układ prezentujemy sztywny dodatek konsolowych wydań Boderlands 2.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s