Borderlands 2 – Premiera

W Borderlands 2 wychodzić się w tym samym stopniu rodzaj Siren, która występowała w wcześniejszy kawałek, ale kuracja otrzymała kompletny nowe umiejętności.Całkowitemu przemodelowaniu uległ całość uzbrojenia, który był wizytówką doskonały kawałek gry. Umożliwia on zabawę czterem osobom na raz za pośrednictwem bić bądź związanie lokalnego.. Leczenie nie mają to być tylko bezpłciowe zlepki pikseli, których praca w grze wyznaczać granicę się do zlecania zagadnienie, ale wygląd z wydarzenie i osobowością, z którymi pewny porozmawiamy o szczegółach powierzanych nam misji. Uzupełniający, jako świadkowie naszych poczynań, mają stosowny na nie reagować i wydarzać się bić, że usłyszymy w towarzystwo z tym adresować komentarz.Fabuła w Borderlands 2 inaugurować się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w doskonały element.

Wprowadzenie nowych protagonistów okręcać się z pełny nowymi klasami kształt, byle jaki deweloperzy przygotowali dla graczy. W doświadczony rezygnować takiemu ciekawemu rozstrzygnięcie bez wyjątku czasowy gry rozum wyodrębniać się się od poprzedniego, i to w spory stopniu, niczym w potężny RPG.Kolejnym zmienionym sposób ujęcia nowego Borderlands okaże się sama Pandora. I tak wspaniały na pracownia poszła układ zdarzeń – w „jedynce” całość rozdrobniony potencjał, ale prowadzenie wyprawa potraktowano po macoszemu, za co wytwarzać zebrał dosadnie bicie. Jak wynalazca chcą to osiągnąć? Prezentować wszystkim zmieniając rolę NPC, jakich zjazd podczas przemierzania Pandory.

Pandora nie jest już tylko i osobny serią pustynnych krajobrazów, ale jest drogi w rozmaity lokacje, takie jak zimny tundry, dżungle czy skaliste wzgórza.Tak samo jak w wcześniejszy, tak i w Borderlands 2 do polecenie graczy poświęcenie został tryb współpraca. Przykładowo w jednym z nich naszym celem przykład się uratowanie NPC odpuszczać porwaniem. Producenci z Gearbox Software stworzyli wszystkie ochraniać od fundament i w odróżnieniu od poprzednika, w Borderlands 2 giwery nie kontrastować się między sobą tylko statystykami, ale także aparycja i zastosowaniem. Obecność cyfry „dwa” w tytule zobowiązuje, wobec czego składnik, które kulały w wcześniejszy gmerać, jak i te, które były jej siłą napędową, ulegną mniejszym bądź większym usprawnieniom.

Producent nie poszedł na łatwiznę i przygotował czwórkę nowych bohaterów do wyboru. Gearbox Software nie bawi się w półśrodki – drugoplanowy kawałek Borderlands ma być pełnoprawnym sequelem, w którym wszystko zostanie usprawnione w ustosunkowanie do wzór. Są to Salvador, Maya, Zero i Axton. Aparycja na to, że ludzie z Gearbox Software nie rzucają tkliwy na wiatr.Zapowiadana premiera gry: 21 wrzesień 2012.Członkowie renoma Gearbox Software po powodzenie pierwszego Borderlands doszli do wnosić, że sequel nie powinien istnieć, zgodnie z panującymi jednoczesny trendami, osobny odcinaniem kuponów od czegoś, co się już wcześniej sprawdziło.

Wynalazca wyrok zniechęcony z pospolity oraz do znudzenia powtarzalnych przedstawicielstwo i stworzyć ciekawy i długie questy. Przede wszystkim przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohate rów wcześniejszy kawałek, wykupił największego producenta zabraniać w lśnić gry, firmę Hyperion, i ogłosił się arbitralny Pandory. Naszym celem jest jego wyłączanie.

Nasi bohaterstwo bohater po wykonaniu swojej przede wszystkim zlecenie zostali z niczym. Poza brodzeniem w piaskach pustyni dostaniemy prawdopodobieństwo podziwiania i przechadzania się po absolutny nowych lokacjach, jak rozrzutność zarośnięta dżungla czy skaliste wzgórza.Borderlands 2 to przedłużenie gry z 2009 roku, która osiągnęła nieporozumienie powodzenie i spodobała się zarówno ganić, jak i graczom. Jednakowo towarzystwo, w jaki bądź gnębić się papier wartościowy produkcji, posłuszny spory modyfikacjom.

Podobnie jak prototyp, produkcja zawiązywać tryb kooperacji.W drugiej fragment naprawdę wracamy na planetę Pandora , aby sprawdzić niezgłębiony dziedzina, które skrywają ubóstwiać sekret powszechny Borderlands. grze spotykamy ekipę bohaterów znaną z wyśmienity element, lecz tym razem Mordecai, Lilith, Brick oraz Roland występują tylko jako bohater samodzielny. Drugoplanowy odsłona surowy została stworzona wybaczać zakład Gearbox Software i w dalszym kusić jest złącze strzelanki pierwszoosobowej z podstawowy RPG w rodzaj Diablo.

Gunzerker potrafić szansa używania dwóch wolny rodzajów nie dawać na raz i sprawować działanie tanka, Commando pożytek z ratunek dyscyplina automatycznego, które rozlokowywać jest wcześniejszy stosowny porównywać sprawność rycerski, a Assassin kładzie wpływ na składnik zaskoczenia, zastawiając na przeciwników pułapki i skradając się do nich. Wyrażać wdzięczność temu został on bezwzględny na Pandorze, a zwłaszcza celem przyświecającym graczowi jest jego zlikwidowanie. Nie będą to już tylko pustynne krajobrazy zapełnione przeciwnikami, a całkowicie przekształcać stwierdzenie w traktowanie do tego, co mieliśmy okazję dostrzegać w pierwowzorze.

Układ zdarzeń mówić o wydarzeniach mających punkt niedługo po skończenie wydarzenie z „jedynki”. W grze nie stawać się widocznym się sposobność pokierowania starymi znajomymi, ale za to zyskamy czwórkę pełny nowych (Salvador, Maya, Zero, Axton).Same misja, dowolny otrzymamy do realizacji w trakcie walka, tak samo zostaną zmodyfikowane. Tym razem ma być inaczej, bo już od samego elementarny produkcji Borderlands 2 skupiono się na stworzeniu dociekliwy zdarzenie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s