Skyrim: Dawnguard

Ołtarz, który nosi tożsamość do Ołtarza Molag Bal jest pokazany w Markarth, co produktywny się naprawdę w Molag Bal utrzymywać jest za organizator i protektor Powierzchownie zmora wizyty wampirów.Przyczepa kolejny opisywać działanie przekształcenie stając się uskrzydlony gargulec-jak wampiry i wampiry żerujące nową animację.Twierdza i Dawnguard pokazane i włączenie kusz jest potwierdzona. Pliki znalezione w kontynuować 1.5.26.0 patcha sugeruje, że Dawnguard mogą zawiązywać wampirach, legendarnego księcia śniegu i kusze. Smok ukazywać się się także otwarcie Born to Elder Scroll, to jest mapa Old Republic jest w widoku z symbolami one Solitude Markarth i oznaczone na czerwono.Przyczepa zakańczać się na nieprzyzwoity jest wymazane z obojętny nad Dragons granica w Whiterun..

Trailer Podgląd Dawnguard zdaje się stwierdzać większość dawniejszy odkryć w plikach gry jako dbały, z kuszy, wampiry i informować na Elder Scroll prowadzone na czyjąś tyłu i później odczytania.Dawnguard jest zrzeszenie zajmującą się polowanie grupę wampirów, które odwracają się gargulec-jak humanoidy latających. Skyrim Dawnguard jest przyszłość urzędowy plug-in dla Skyrim ukazać na Xboxa 360 latem tego roku, wraz z wydaniem na PC i Playstation 3 oszołomiony co najmniej jednego menstruacja. Także w zaczepiać jest model zamontowanym walki, w szkieletowego skraj nieumarłych i smoka, który nurkuje w zamarzniętym jeziorze.

Pliki znalezione w patchu 1.6.87.0.6 sugerują, że rozum być spłacać beztroski, a także biorąc wodę z wayshrines zalewania, skinienie rozmowa, a czytanie o Zwoju Starszego. Przywódca wampirów próbuje zebrać Elder Scrolls słońce, rzekomy planuje wykorzystać je do wytracenia.Przyczepa inicjować pokazując zagadkowy warownia na Islandii.

Przyczepa kolejny pokazuje Smoka Born przeciwstawianie się inny stworzeń, w tym gargulec podobnego stwora, do ogr-jak wielki i wampirów, który wdziera się do mnóstwo nietoperzy. Co plenny się być wódz od łam Vampire że mówić Urodzony Smok znalazł swoją twierdzę i wrócił swoją córkę, która jest pokazany prowadzenia Elder Scroll na plecach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s