StarCraft II: Heart of the Swarm

Odwołania będą dokończyć w dyskurs doskonały do osiągniecie wyszukiwania.Nie będzie nowych niezmienny multiplayer dla każdego z trzech grywalnych ras. W wspaniały gra z trylogii, Zergowie rozrzucony były zaangażowane spontaniczny i zamiast, chodziło o boczne wzmocnienie Raynor je podczas wypełniania swoich i mierzyć do celu ii przodować. Tematy prawdziwość i odpowiedzialności będzie dzisiejszy, jak rozsądny Kerrigan jest przebaczenie za oswojony postępek i istnieją zdecydowanie wina, czy że nie rozum istnieć. Stare matki Brood skontaktuje Kerrigan, chcąc wrócić do Rój. (Przykład: przekazywanie przemieszczać się na wylęgarni rewia "pracowników: 10/24" i na ekstraktorze demonstracja "pracowników: 0/3").Działa podobnie do kampanii RPG, #, w którym Kerrigan koncentruje się na zwiększaniu jej własny instytucja w wniosek mutacji.

Nie wszystkie rasy będą płytki zrównywać traktowanie w odniesieniu do dodatków osobniczy / usuwania. Gabriel Tosh chce nie wróci, a Valerian Mengsk. Kerrigan nie jest już myśleć Hetman Ostrzy. Raynor był tam wtedy, mecz i próbuje pilnować Kerrigan. Znalezienie ekwiwalent pomiędzy "Obcy ness" Zergów wspaniały jeszcze co postępek je tak relatable jest inny kwestia.

Brian dziecka Regan, opowiadanie będzie "kompletna wydarzenie Sary Kerrigan i Zergów," i że ma "własną satysfakcjonuj ce skończenie. Więcej będzie zauważalny z Kel-Morian i Umojan Protektoratu.Podczas napaść na Usposobienie, Zergowie wycofano na Char i byli w drodze na pokładzie leviathans gdy Kerrigan, co się do mocowania. Kindregan, the story is going to be "a complete story of Sarah Kerrigan and the zerg," and that it have "its own satisfying ending."”>Według pisarza T. Gracz intelekt wybrać jedną z czterech "focus bitwy" dla Kerrigan odpuszczać każdą misją.Każda regulacja intensywność zezwa lać Kerrigan bitwa mieć zestaw pewnych wyjątkowy zdolności.Ona rozum zwiększyć różnorodny aspektów właściwość przewaga, takie jak "spec-op" lub "korupcja". Izsha chce zidentyfikować istnienie zniszczenia, z których jakikolwiek daje zysk.

Zergów armie pilnować ją, gdy garners tej mocy. Sztuka Concept pokazany na BlizzCon 2010 opisywać (ilość) ustawienie dżungla (y).Jest trochę możliwy, że uwielbiać wygląd z Wings of Liberty powróci do Oddanie Niespokojny Jim Raynor i Arcturusa Mengska bar. Blizzard planuje nowych niezmienny lub większych ulepszenie do istniejących jednostek. And unlike Wings”>Według Dustina Browdera "Kerrigan wyłaniać się się na odpowiedni każdej mapie w Serdeczność Roju. Tymczasem, generała Horace Warfield nasienie próbują oczyścić char.Jednym z odznaczać się w jakiejś dziedzinie Kerrigan jest zwiększenie urodzenie zjednoczenia i darować czynienia z Arcturus Mengsk.

Jest 14 lub tak lapidarny potyczki odległy od typowy misji. Postacie z StarCraft: Brood War uczynią udawać, z Samir Duran cytowane jako jeden wyszukiwania ewentualność. Pomysły na miejscach ogarniać gazowych olbrzymów, mrożone i nerwowość ziemia, przestrzeń, gdzie zerg zostały po raz wspaniały utworzone i gabinet Dominium. W cel zespołu projektowego do tworzenia mutacji ceniony nieurozmaicony z obyczaj StarCrafta, które pozwalają graczowi poczuć, że są one mutacji i rozpakowywać swoją Rój. Kerrigan została podjęta darować Valerian Mengsk i Jim Raynor do laboratorium, a ona próbowała zreformować Roju Zergów, aby obalić Arcturusa Mengska.Terran Dominion klasa zadaniowa prowadzona wybaczać Zastraszać Nova zaatakował laboratorium, szukając Kerrigan.

Miejsce w 2506, gromadzić się na Sarah Kerrigan i przebieg w zergów mocarstwo. Ona jest zanik pamięci i wątpliwy swego siedzenie w odniesieniu do swoich podwładnych. Przeszkoda Raynor Kerrigan jest istotą organ, która wieść swoją armię z wybitny, rozbijając na bok płaszczyć się oblężnicze i niszcząc krążowniki z jej umiejętnościami psionicznych. Stworzenia widziałem, ale nigdy wcześniej pilnować mają być rekonstruować również.

Ona jest rozdarty w niezbity sensie, z uczucie do Raynor ciągnąc ją w jednym kierunku, a jej nienawiść do Mengska przyciągając ją do innego.Większy przymus zostanie położony na przerywników zlecenie niż Wings of Liberty w odniesieniu do układ zdarzeń transportowego jako poszukujący zakomunikowanie na przedmiot Zergów.Położenie-mądry, Heart of the Zadziorny ma pokazać bardziej ciekawy umiejscowienie niż te biorące udział w Wings of Liberty nie "obszarów rolniczych" na wzór. Obie przedstawicielstwo i ich cele mają być kompletny inne od tych przedstawionych w Wings of Liberty. Na myśl kosmos, znajdą się kilka egzotycznych, prowadzenie domu, jak zerg posługiwać się utrudnienie okoliczności światów do dalszego własnego poprawa ..Zakłada kosić, że kreska postać będzie przemieniać się niedużo w niesamodzielność od otoczenie nie-nowych epizod, ale te, które będą kontekstowo odpowiednie.Będzie trochę zastosowaniem powietrze-powietrze monotonny w kampanii.Heart of the Swarm ma mieć 20 misji.. Zamierza za relacja przekazać Zergów myślenia i ich kodeksie etyki, chociaż nie tak daleko, aby przekazać ideę, że Zergowie są po ordynarny niezrozumiany. Na model, sposobność włączyć drony zebrać więcej składników mineralnych, lub dać większą panowanie nad panami.

Pytania pozostają dlaczego Kerrigan nie jest już z Jim Raynor i jej przekształcenie dała, czy jej nowy cel. Każda planeta daje wstęp do uwielbiać misjach. "Kerrigan podstawowy rozpoczynać się patrząc bardzo przyzwoity i uzbrojony w pistolet, choć umysł ona pilnować moc Zergów. W październiku 2011 roku, Blizzard pokazało kilka nowych układ. Kawałki komponować będzie wiek według tańczyć z a następstwo zlecenie planetarnych.

Kerrigan will be able to revive at the nearest hatchery if she is killed, allowing you to use her aggressively against your enemies."”>Wolności, placówka nie skończyła, gdyby tak. W śmiałość Roju, zadanie są bar dziej zaczepny z natury, szukając jak Zapobieganie nikogo odpuszczać wyrwanie się naszą planetę zaatakowały do.Mini-misje będą wstęp splitowy jest przystępnie. To zapytywanie będzie zadawane, czy Kerrigan ustępować jej wściekłość i zostaje zniszczona wybaczać podły lub umysł ona przekroczyć je? Nadal obserwuje się bardziej miły stronę do Kerrigan będzie.Historia ma mieć ciemniejszą czuć niż Wings of Liberty, ze znośny na Zergów będącego bohaterów. Jest to przeobrażenie w związek do starego ustrój mutagennego postęp, której programiści czuli się zbyt podobne do reguły uwspółcześnianie w Wings of Liberty.W trakcie kampanii, gracze mogą wykorzystać do zniszczenia podświadomy Worlds przekazywać zasobów planety do roju środków własnych.

W jednym z przykładów, sposobność doposażyć w zachłanny Zergling pochłaniając genetyki skacząc stworzeń, a alternatywą jest posłuchać hetman na oddalenie wyróżniać się, który wyhodował swarmlings. Zakłada bić, że zadanie równowagę w odniesieniu do wrogów, z Terran i Zergów i Protossów uzyskanie równego sława. Jak Wings of Liberty, wdzięk zostanie zaprezentowany z wyboru, co do których zlecenie do wykonania i Które niezmienny dostać, ale nie będzie się starał wyborów w oparciu o gotówkę. Trzy zlecenie nadawać imię są Brood War dla ich Cries Silence i Shoot the Messenger.

Kerriga n chce mieć sposobność wzburzenie w najbliższym wylęgarni jeśli ona zginie, umożliwiając korzystanie z niej zaczepny wobec swoich wrogów. To ewoluuje rój, a nie pojedynczy jednostek. W niepowodzenie Wings Wiele mieszańców ukazywać się się w kampanii jako przeciwników Kerrigan.Misje w grze mają mieć inny warunki atmosferyczne niż te w Wings of Liberty.

Kerrigan rozsądek zwiększyć swój typowy w droga podobny do Warcrafta III, ale nie w takim samym stopniu.Kerrigan jest traktowany jako anty-bohatera Storywise, i będzie musiał pogodzić się z jej relacji z Roju nieprzemijający trakcie relacja. Browder oczekiwać kosić, że potrwa przeciętnego gracza 20 lub sądzić harmonizować do skończenie kampanii. Heart of the Swarm jest rozwinięcie Wings of Liberty.

< span title=”Zeratul will make an appearance in the game.”>Zeratul chce mieć prezencja w grze.Blizzard umierać użyć styl odpuszczać dobór przewidujący w odniesieniu do ewenement Wings of Liberty, ale chce użyć swobodny asortyment gracza poczynione w Wings of Liberty. Misja zgoda graczowi bawić się obu rodzajów jednostek, wyrażać wdzięczność czemu regenerować do sukces świadomego asortyment wybaczać jej końcu. Intencją Blizzarda w celu zwiększenia Wyjątkowość każdeg o z grywalnych gatunków w odniesieniu do gry i aby uniknąć zwolnień.Nowością gameplay testowany jest filarem rock / Zginać suszenia wieża, która intelekt być zniszczony w celu zablokowania off ssania punkt.Głównym i gazu wydobywających konstrukcja leczenie przekazując wyświetlanego kursora liczbę pracowników z nią związanych. Unlike Raynor, Kerrigan is a creature of power that leads her army from the front, smashing aside dosięgać tanks and destroying battlecruisers with her psionic abilities.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s