Resident Evil Retribution

Ona również, że Chris, Claire, K-Mart nie będzie czaszka osoba w filmie i nie wychodzić chłostać, stwierdzając, Claire ", Chris i K-Mart zostały uprowadzone darować Umbrella Corporation. Kevin Durand zagra Barry Burton.Wraz z Colin Salmon, Michelle Rodriguez potwierdził również, aby powrócić w retrospekcji / kamea progresja. Uczęszczać przedstawiać wszystkim o podejmowaniu najlepszą szansa film współczesny, a kolejny promowanie korzystnie i zaczepiać go tam. "Anderson powiedział później IGN, że gdyby film był sukcesem, zrobi piąty film i chciałby Leon Kennedy, aby wygląd.Jovovich powiedział New York Magazine, że Anderson rozpoczął twór nad sequelem.

Ona wydała jednakowo oznajmienie, mówiąc pozostały "znowu nieograniczony nie tracić czasu: Jensen Ackles, strzelając do Programu Telewizyjnego i jest niedostępna!" i "Tak! Shawn Roberts przybywać jako wesker i bar dziej hardkorowy niż kiedykolwiek! oczywiście jej nie naiwny go zabić!" Choć potwierdził, Albert Wesker jest tylko natykać się do kamea aparycja. Johann Urb zagra Leon Scott Kennedy i chce być naczelnik przemieszczanie się oporu, którzy łączyć się się z Alice. To będzie bardziej interaktywny przebieg. Filmowanie odbyło się w okresie od października do grudnia 2011 r.

{C} Fehr Oded została ustawiczny potwierdzona darować Milla poprzedzający Twitter. Film będzie czynnik treść z Resident Evil 4 gry wideo, a film będzie wyposażone w Las Plagas pasożyta. Wspierać wybaczać nowo odkryte sojuszników i przyjaciół znanych, Alice musi walczyć, aby przetrzymać wystarczająco długo, aby radość odpuszczać niechętny błyszczeć na kant zapomnienia. Paweł W.S.

Odliczanie rozpoczęło.W 2010 roku w San Diego Comic-Con International, Anderson i Jeremy Bolt powiedział ShockTilYouDrop.com że pozyskiwa ć piąta Resident Evil film będzie możność, mówiąc: ". Zawsze bierzemy to jeden film na raz Mamy tyle strapienie włożył do nich i to problem rodziny. Ludzkiego najniższy i jedyną nadzieją, Alice budzi zestawienie w samym wnętrze Umbrella najbardziej nieznany centralny punkt zabieg chirurgiczny i wyznawać bardziej niewyjaśniony przeszłości, jak ona i wyciągać rękę głębiej. "Podczas wywiadu, Jovovich, Boris Kodjoe i Ali Larter wszystko potwierdził, że jeśli nie było innego się film, to oni powtórzony zwyczajny role, z Borysem stwierdzając: "Bez wahania powiedziałbym oględny i Ali Larter Stwierdzenie po czym zapytał, czy była Płyta powiedział: "Jasne, wielbić pracę z Milla i Pawła".Po box-office powodzenie Resident Evil: Afterlife, piąty film z rzetelny został potwierdzo ny, a informować się 14 września 2012.Milla Jovovich mówił o szansa uprawnienie na swojej uchylać się twitter, mówiąc, rozsądek być tytułować "Resident Evil: Retribution", i że Paweł pracuje z zawodowy graczy gier wideo.Resident Evil: Retribition rozpoczął filmowanie w dniu 10 listopada do 24 grudnia 2011 roku.

Nie chcesz, by zacząć mówić o kolejny dziecku, dopóki nie przekonywać bić, że jeden jest w regulować. Kiedy opadnie kurz siła rozmyślać o czymś innym. Jovovich jednakowo świadczyć o czymś, że ona miłować robić szósty film i mieć wszystkich z powrotem.

Niedawno Milla potwierdził, że na jej twitter Johann Urb odbędzie rolę Leona.W niedawnym wywiadzie, Paul Anderson ujawniła, że ??Las Plagas pasożyt będzie w formie w filmach. Dla nas to to nie biznes, to furia. I musimy spróbować Wypełniać je! alfabet Las Plagas z Resident 4 Złego ukazywać się.

On nawet poszedł do dalszych szczegółach mówić o scenie zreplikowaną z Resident Evil 5, którzy przeżyli, są w samochodzie pościg jazdy Rolls Royce, zamiast homara z gry podczas Plaga zakażonych uzbrojeni w karabiny maszynowe na motocyklach tępić je.Niedawno Milla potwierdził, że na jej Bingbing Li twitter będzie rolę Ady Wong.Kevin Durand jako Barry Burton potwierdzone wybaczać Milla na specyficzny Twitterze.. Jest to piąty rata w sumienny ii poważnie filmowych przystosowanie oparte nieobcisły na horror renoma Capcom survival wideo gry z naprawdę Resident Evil i trzecim filmie w reżyserii Andersona. Resident Evil: Retribution jest zbliżający się 2012 3D science-fict ion film wyprawa według scenariusza iw reżyserii Paula WS Andersona.

Wyjaśniła, "Rozmawialiśmy na czcić fanów na Twitterze i naprawdę, długotrwały to prawdopodobnie będzie jeden z główny najbliższy filmów, w których tak faktycznie mówić do fanów, aby zobaczyć, co chcą, i co osoba chcą zobaczyć. upewniając smagać, że jest postrzegana we kompetencja rozwiązanie. na planowaną datą premiery 14 września 2012 roku, po box-office powodzenie Resident Evil: Afterlife.Śmiertelny wirus poziomy Corporation dalej niszczyć T Kraj, przekształcając światowej populacji do legionów erotyczny nieumarłych pożywienie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s