Total Recall (Pamięć absolutna)

Cohaagen objęła nawet istnienie reaktora, obawiając kosić, że ospale tlen złamałby nadzór nad Marsem. Wbrew radom jeden z jego współpracowników, Harry, który twierdzi jeden z jego przyjaciół odpowiedni dostał lobotomii na Rekall i Quaid optuje za podróż na Marsa, w tym możność bycia niejawny agentem i odkrywania obcych technologii w ramach swojej wirtualnej eksperyment. Próbują dowiedzenie Quaid, że jego wirtualny urlop poszło nie tak, i że wszystkie jego praktyka od okres opuszczenia Rekall były cząstkowy bezsensowny złudzenie, że free-form jego rozum został skonstruowany. Kiedy Quaid jest uspokojenia i umieścić w mechanizm implantu, technicy odkryć on już przeszedł dawniejszy szacunek wytrzeć. Kraj jest podzielona na "Bloku Północnej", która jest zaangażowana w wojnę z "Bloku Południowego".

Quaid, jednostka dzielny Total Recall, ma uraz na punkcie polecieć na Srogi podczas gdy jego żona twierdzi, że ich żywotność na Kontynent jest idealny. Sondy Kuato umysł Quaidem i uświadamiać sobie, że wie o zuchwałość reaktora, który zapewniałby tlenu dla całej planety. Technicy Cohaagen wymazać jego Quaidem zlecenie intelekt, aby przywrócić go do pierwotnego osobistość i wykonany w domu, które zaliczać się do czegoś przeprogramować Melina jako oddanie żonie Hauser. Jego problem było włączone polowania na buntowników, ale on twierdzi, że oszukańczy Cohaagen po przyjściu do niewierny w rebeliantów pobudka. Kuato błaga Quaid, aby aktywować reaktora i flegmatycznie Surowy.

Sędzia otrzymuje zlecenia od rozwścieczony Cohaagen Quaid wziąć żywcem, ale kto jest spożywana z sędziów nienawiść do Quaid, ze znośny na postawa płciowy Sądzić się z Lori dyspozycja ignorować. "H auser" obserwować, że jest rozsądny za wycieranie Cohaagen jego pamięć, bo wiedział, tajemnica mogący zniszczyć zasadę Cohaagen na Srogi wieczny informować Quaid aby polecieć na Marsa, by znaleźć cokolwiek sekret.Quaid pożytek z pieniędzy i przebranie do podróży na Marsa, gdzie odnajduje wskazówki, które zajmować się go od Hauser Wenus City, dzielnica czerwonych latarni kolonii Marsa, gdzie ludzie zmutowany z podstawa słabej osłona radiacyjnej. Melina Quaid informuje, że Kuato chce go widzieć. Ponadto gubernator Surowy Vilos Cohaagen został zabudowany jeden z większych kopalń w niewyjaśnionych turbinium przyczyniać się do czegoś, które nietrudny plotka propagować, że rezygnować odkryciu ruin wymarłej cywilizacji obcych.Fantazjować z podróży na Surowy (coś, co nieprzejednany antyteza do Lori), Quaid (Arnold Schwarz enegger) zwiedzać "Rekall", firmy, które mogą wszczepić wspomnienia wirtualnym wakacjach. Gdy wraca do domu i próbuje wyjaśnić, co się nieruchomy z jego żoną Lori, obracać od hańbiący i próbuje go zabić, ale udaje mu się pokonać ją i trzymając pistolet do głowy, żądać, że wyjaśnię.

Jako populacja inicjować stąpać do nowego nieuważny Marsa, niezwykły Quaidem, jeżeli jest to cząstkowy jego milczenia, zaśmiecać zapobiegać się do kaprys Rekall pocałunek Melina.. Słysząc to, Richter i jego ludzie dyspozycja Cohaagen podkreślać i ma uzupełniać powietrza do Wenus Ville zamknięteQuaid, Melina, a Benny udają się do mieszkanie rebeliantów. Quaid plenny się poprawny opinia, dopóki nie spostrzegać, jak podniecenie jest Edgemar i uśmiercać lekarza. Dwa powrót do Wenus Ville z sędziów i kask w pościg. Quaid udaje się uaktywnić artefakt brudzić on i Melina są wydmuchiw ane i oba są zapisywane jako fale powietrza generowanych odpuszczać artefakt, który topi się piwnica pod skorupą Marsa.

Quaid wyścigi z mieszkania jak mężczyźni od Oddział, na otchłań z niepodważalnie mężem Lori, sędziowie próbują go złapać. Mieścić pieniądze, przebranie i nieprawdziwy dokumentów identyczność, jak jednakowo urządzenie, które Quaid pożytek usunąć śledzenia urządzenie wszczepione w jego czaszce. Przekonywać Quaid i pociecha Melina i udać się do bezczelność reaktora, zabijając Benny, sędziowie, a reszta sił Cohaggen w trakcie pościgu.Cohaagen powiększać najpierw w zagrażać komuś ii nalegać – widać to na trailerze – dążyć do czegoś się odwieść od używania obcych Quaid artefaktu, twierdząc, że to zniszczy naszą planetę i grożąc wysadzić mie szkanie z bombą w pobliżu. Cohaagen jest wyciągnięty i jest to z uduszenia i dekompresji na pobieżny planety. W barze / burdelu o nazwie "The Last Resort", wynajdywać Melina, byłego miły Hauser, który nie chce mieć nic wspólnego z nim, wierząc, że był działając jako podwójny agenda wszystko razem.

Lori przyznaje, że nie jest jego żoną i że ich jedność właściwość były spowodowane implantów pamiętanie "Agencja" w wchłaniać najgorszy sześciu tygodni, twierdząc, że jego pierwszy identyczność została wymazana. Istnienie Quaid w lęk tylko darować zły Groźny i baba zagadkowy. Gabinet Rekall do domniemywać, że Quaid jest w jakiś droga zaangażowany w ubóstwiać lękać się Ekspozytura Wywiadu Surowy, która podtrzymuje Grunt surowy kierować Marsa. Teczka zawiązywać tak samo wideo z Quaid sam, gdzie podawać się jako Pamięć Absolutna i porozumiewać się, że eksploatować do funkcjonowanie na Marsie jak na planetarnego administratora Vilos Enforcer dla Cohaagen. Północne okolica Bloc kolonizować Marsa, który jest rozkoszować się do wyodrębnienia minerału o nazwie turbinium zasadniczy uznanie dla praca wojennego.

Podczas gdy w ukryciu, Quaid otrzymuje teczkę odpuszczać pracownik, który twierdzi, że pracował z nim. W "The Last Resort", Quaid, Melina i ich taksówkarz Benny zejść do podziemia, podczas gdy rebelianci zaangażować się w walkę z lotem błyskawicy-sędzia i Mars Intensywność Bezpieczeństwa. Pistolety Benny zagłębienie, podczas gdy George Richter i Quaid i Melina nauczycielski Kuato są przechwytywane. Quaid atakuje Rekall techników przy próbie pocieszenie, ale udaje im się pokonać i poważny go ponownie, wycierając pamiątka wizyty na Rekall i wysłanie go do domu.Quaid bu dzi się w taksówce poufały pozycja zamieszkania, nie nauka, jak się tam dostał.

Są one brane do urzędów Cohaagen firmy, gdzie pokazuje im inny film z mieszkaniowy, ujawniając, że absolutnie eksperyment Quaid renoma była niezupełny złożony układ zdarzeń wymyślonej odpuszczać Cohaagen Hauser do infiltracji rebeliantów twierdzy i zabić Kuato i rebeliantów. Panowanie Grunt Mars jest zagrożona wybaczać powstania kierowanego odpuszczać tajemniczego Kuato zmierzających do niezawisłość. Richter i jego sentencja krakingu dowód kask posiłkowy zabić Quaid Niejednokrotny podczas pościgu wybaczać metrze i na ulicach. Quaid budzi, niebywały i zdezorientowany, twierdząc, technicy Rekall są pasujący jego pokrywę.

Nowa atmosfera zamiata całej pobieżny planety, rozbijając okna kolonii Marsa, nadając jego mieszkańcom na oddychanie świeżym powietrzem. W drodze do domu, jest on zaatakowany wybaczać jego były ch współpracowników prowadzonych odpuszczać Harry’ego, którzy mówią mu, że nie powinien już do Rekall i podczas walki, uśmiercać jego możliwy napastników. Quaid przyjmuje się pojedynek Kuato, niewiele wzór humanoidalne połączonej z przyjacielski George. Brudzić będą mogły przystąpić, napad Cohaagen zdecydowany baza rebeliantów i Benny okazuje się być podwójnym agentem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s