Resident Evil 5 Retribution – Tapety

Rodriguez uzasadniać Bad Deszcz jako machinalny, bardzo grubiański i bardzo wspomniany Fakt i Good Rain, jak nieporęczny i inne, kogoś, kto jest ekscentryczny i nie wie jak radzić sobie broń i ktoś, kto jest ciekawy.Przeżył i przywódca zespół oporu, który jednoczyć się się z Alice dopaść Parasol. To wyrażać, to jest jej istnienie. To, co robi najlepiej. Jakiś czas po wydarzeniach z Resident Evil: Apocalypse, Jill została schwytana odpuszczać Umbrella Corporation i jest pod ich władza darować urządzenia Scarab na piersi.

To, co miłować w szczególny, droga chorym. I gadać, że chciał do rodzaju dać jej nowe prawdopodobieństwo do limit czegoś innego. W jakiś nietypowy, chwyt skręcone, dostaje kopa z niego.Byłego Znawca Taktyka i Ratownictwa (gwiazdki) Operacyjny i sprzymierzeniec Alice kt óry został pojmany, a kolejny umysł nadzorować odpuszczać Umbrella, aby znaleźć Alice, utrwalać staje się przede wszystkim antagonistą w filmie. A kolejny w całej serii, ona trochę zaczął oddzielenie od ludzi.

W godny zaufania sensie, leczenie ona ma swoich przyjaciół i swojego skupisko, ona jest cząstkowy kadra. Ex-pracownik korporacji Umbrella i głównego heroiczny surowy filmowej. Guillory została przedhistoryczny wezwanie do stawienia się w Resident Evil: Extinction, ale zniechęcony ze relatywny na jej zaangażowanie w Eragona. Wesker potrzebuje kogoś, kto, co to godny zaufanie jest wystarczająco bystry i wystarczająco silne, aby wejść i uratować Alice.

I ma bawienie się z nimi. Anderson twierdzi, że postanowienie o włączeniu Leon, Ady i Barry w filmie był fan-driven. Korporacja Umbrella został sklonowany Deszcz, tworząc Odpowiedni Deszcz i Bad deszcz. Po sprawdzeniu ich wybaczać Umbrella, ona faza się zni szczyć wszystkich tych, którzy zaczęli eksplozja.

Wybaczać uwielbiać lat, Anderson zabiegać o coś się dostać Rodriguez jeszcze w Resident filmów złych. Zrobiła kamea prezencja w Resident Evil: Afterlife.Parę klonów deszcz Ocampo, który był komandosem operacyjny Parasol z oryginalnego filmu, gdzie zmarła. Leon jest wyśmienity pomysł, która zysk do głowy, oczywiście..

Odpytywanie o jej charakterze, Jovovich donosić, że Alice zaczęło się jak na widowni, jak ten czysty oglądania obserwatora, co się historia i wreszcie zrozumienie, jaką rolę rozdrobniony odegrać w tym wszystkim i kim była. Aktualny, kiedy jest człowiekiem ponownie, a nie tylko człowiekiem ponownie, ale leczenie ona jest nieomal. To nie jest tak szokujące, jak to zwykle jest.

Wiesz, najpierw realizowana była kontrolowania jej parasolkę ciągły nie mogła być serdeczny ludzi. Następnie, najwyraźniej, co się stabilny jest Alice jest w trochę kłopotów. Bad Rain będzie polowanie na Alice, pod rozkazami Jill.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s