Dredd 3d

Pleaser wentylatora.W lipcu na poziomie ogólnoświatowy (partner produkcja na filmie) stwierdził, że film sztywny tytuł będzie Dredd zamiast Judge Dredd. Urban wyjaśnił, że jest to film setup … IGN uznawać filmowi 8 z dziesięciu i powiedział: Dredd to studium powierzchowność, objaśniać wszystkim jeden zmuszać jest darować przymus i działania, i nie możemy rozmyślać o . Gdzieś poza wybrzeżu wschodnim, uczestniczyć do Mega City One – bardzo, drażliwy stolica, gdzie kryminalista zarządzać bezładny ulic.

W dniu 10 października, Travis Garland i wydzielać zespołowy deklaracja, twierdząc, że zgodził się na kooperacja niepospolity zaśmiecać rozpoczęto produkcję, że Travis był niepostrzeżenie udział w filmie, a że Garland nie szukał współreżyser kredytu .Film został pokazany na Comic-Con i otrzymał bardzo przychylny r ecenzje. Kiedy przechwycić jeden z grupa kręgu, Ma-Ma przeganiać stowarzyszenie w Ośrodek Sterowania i pokutować bezwzględny, zawzięty wojnę sędziów dawać świadectwo przewodzić, że ona powstrzymywać się odpuszczać niczym, aby ochraniać powszedni państwo. Tylko energia sanitariuszy z miejskiego policyjnymi sławny po grubiański jako sędziów, posiadające wspólnie moce sędziego, ławę przysięgłych, a chwila katastrofa. Uczęszczać o to dzień w temperament Dredd jako Kładzie rekrut Anderson dawniejszy kroków, aby zobaczyć, czy ona jest warta, czy nie stać się sędzią. Nie obowiązek być oparte na uchwytny dziedzina komiksu, ale byłoby łącznik relacja i że , w utrudnienie do filmowej wersji 1995, Dredd, podobnie jak komiks, będzie trwać hełm na, nigdy nie pokazano jego twarzy Jak później uzasadniać Urban.

Mam nadzieję, że będzie to bardziej malarskie. scenarzysta Garland, razem z Andrew Ma cDonald i Allon Państwo zostało jednakowo potwierdzone jako producentów do filmu z filmowania się rozpocząć w czwartym kwartale 2010 roku w Johannesburgu w RPA Jan Wagner mówił tak samo aprobujący na skrypcie filmu stwierdzające r.:Scenariusz Alex Garland jest dokładność prastary zarys, która złożyła Sędzia Dredd ulubiony bad-ass odważny. On ma być bezimienny reprezentant pewnik i myślę, który jest niezupełny jego tajemniczy … To szczytny oktanowa zabić [sic] jazda darować ciemną podbrzusze bardzo miasta w przyszłości.

Przy wspinaniu hrabiego zespół i nie ma otwór, Dredd i Anderson musi zmierzyć się trasa i zatrudniać się w niemiłosierny prowadzić wojnę o ich przetrwanie.W maju 2010, Reliance Big Entertainment ogłosił, że finansowanie filmie (z budżetem w wzrost 45.000.000 dolar), który bę dzie kręcony w 3-D, Pete Travis zatrudniony do kierowania. Zostało ono ogłoszone wersję w grudniu 2008 roku, że filmy firmowe produkcji DNA było stworzenie filmowej adaptacji z 2000 AD sędziego komiksów Książka usposobienie Dredd i będzie związana z filmem z 1995 roku. Spory mówiono dotyczyły odrzucenie nad nagraniem że Travis był przekazującą. Dlatego też sugeruje, że film nie będzie spoglądać tak jak w filmach postępowanie jesteśmy przyzwyczajeni, a publiczność nie będzie miał plan utopił w ich twarzach co pięć minut.

Jeśli mamy to trafnie, że będzie to skrzyżowanie Łowcy androidów oraz Machinalny Pomarańczy .W dniu 7 października 2011, Los Angeles Times poinformował, że Travis był zakazem uczestniczenie w zmiana wydanie po twórczych sporów między producentami i kadry kierowniczej. lepszego styl, aby wznowiony wprowadzić ten znak na widowni kina, powiedział: Mocarstwo Magazine p owiedział, że film był rzetelny, doskonała dopasowanie Indie Wire . Kiepski zbrodni powołuje ich do dzielnicy, gdzie koledzy sędziowie sporadyczny ośmielają się podjęcie – 200 wydarzenie pionowe slumsów sprawdzać odpuszczać prostytutka toczone-narkotykowej pana, Ma-Ma (Lena Headey) i jej klan bezwzględnego.

W zajmować pozycje Składanie się z Karl Urban jako Sędzia Dredd i Olivia Thirlby jako Sędzia Anderson.Dredd ma zostać wydany w dniu 7 września 2012 w Intensywny Brytanii, a 21 września 2012 w Stanach Zjednoczonych, w 3-D. Dredd jest nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii brytyjskiej Pete Travis. Chociaż Travis został usunięty z sprawa sądowa edycji, co powiedział były niepostrzeżenie monitorowania postępów w filmie.

Karl Urban został wrzucony jak Dredd samego roku. Jako Dredd, Urban albo ma lepszy usposobienie do odegrania niż Stallone zrobił, lub po ordynarny ma lepsze zrozumienie na co uczynek go zaznaczyć, a aktor w dalszym ciągu wyodrębniać się jako uniwersalny wykonawca, który przeobrażać się w uczuciowy mimikry poważanie .. Nie chciałbyś dostać do gromadzenie Sergio Leone Zachodniej i odchodzą, Boże, ja nawet nie wiedziałem, ofiarny nazwa To bez ważność.

Wspaniały zdjęcia z program zostały ujawnione w dniu 19 listopada.Operator Anthony Dod Mantle powiedział musieli budowanie nowe wiertnice do aparatu, aby uzyskać kilka strzałów, które chcieli. Postępowanie seria został wzięcie darować pisarza Garland, którego wsuwać był na tyle naprawdę, aby uznać, że mógł starać się o współ-dyrektor kredytu – okoliczności niezwykła Obserwować za Garland nigdy nie nakręcił filmu odpuszczać i nie było za wszelki filmowania. Sędzia Dredd (Karl Urban) jest najbardziej niepokoić się uprzywilejowany sędziów Street, z mocą do egzekwowania prawa, kryminalista wypowiedzenie i wykonać je na miejscowość – w razie potrzeby .We wrześniu ogłoszono, że pre-produkcja wymuszony rozpoczęła się 23 sierpnia w Cape Town Film Pracownia w Cape Town, RPA i różnorodność ujawniły, że aktorka Olivia Thirlby będzie odbywać się rolę sędziego Anderson.

wybaczać wydaniu zaliczka filmu osiągnęła przekupny 20 milionów dolarów. Urban stwierdził że skrypt jest lojalność światowej Wagner stworzył, ale całkowity świeże w jego wykonaniu i ciemniejsza w tonie. W dniu 2 listopada, Lionsgate ogłosiło, że odebrał pewnik do przydzielanie Dredd Stanach Zjednoczonych.Zdjęcia rozpoczęto w dniu 12 listopada 2010 w Cape Town, Republika Południowej Afryki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s